Klasy I - III w roku szkolnym 2017/2018

Sukcesy naszych uczniów » Klasy I - III w roku szkolnym 2017/2018

Klasa I a

Ada Barszczewska - wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

Weronika Lachowska I miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Nikola Mazurek - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Lena Tomaszewska II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - test czytelniczy

 

Klasa I b

Alan Białasz - wyróżnienie w II etepie Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr"

- laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego " W świecie dzieci"

Aleksandra Czarnecka - III miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Zuzanna Jasyk - laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego " W świecie dzieci"

Marcel Mackiewicz - II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - test czytelniczy

Szymon Misiura - laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego " W świecie dzieci"

Jagoda Smorga - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym im. Pauliny Hołyszowej „Ilustracja do wiersza”

- II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

Mateusz Węgrzyn - II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Maria Wójcicka - wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

 

Klasa II

Robert Kasprzak -I miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Michał Kowalski -wyróżnienie w II etepie Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr"

-laureat IV stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - Matematyka.Plus

Katarzyna Kubacka -I miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

-wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

-laureat V stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - Matematyka.Plus

Julia Kudelska -III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - test czytelniczy

Martyna Kudyba -II miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Lena Maś -II miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Patrycja Piotrowska -I miejsce w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas II

-I miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

 

Klasa III a

Gabriel Biały-II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - test czytelniczy

- II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym "Ekologik"

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

Aleksandra Czerniakiewicz- laureat V stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

-laureat I stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - Matematyka.Plus

Paulina Głaz -II miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Helena Hulanicka -laureat II stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

Szymon Kosiński-laureat I stopnia z wyróżnieniem 28 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

-laureat II stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - Matematyka.Plus

- II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym "Ekologik"

Paweł Kowalski -laureat IV stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

Maksymilian Mielniczuk- I miejsce w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III

Paulina Piętka - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Nina Piszczek - II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Maja Tywoniuk -II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym "Ekologik"

-II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

-laureat V stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - Matematyka.Plus

-laureat II stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka.Plus

 

Klasa III b

Zuzanna Barańska -laureat V stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

Rozalia Bielak - III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Marcel Dziewa- laureat II stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

-laureat II stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

Katarzyna Klasura -laureat III stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

Kacper Kulik – laureat I stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka.Plus

-laureat III stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

- II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym "Ekologik"

Kuba Mazurek -II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym "Ekologik"

Szymon Mazurek - laureat III stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

-III miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Oliwia Muzyka- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

-laureat III stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

-laureat III stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

- III miejsce w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III

Maurycy Ostasz -laureat I stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

-laureat I stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

-II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Ekologicznym "Ekologik"

Klaudia Podkańska -laureat XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Kolorowa pasieka"

-I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym im. Pauliny Hołyszowej „Ilustracja do wiersza”

-III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy"

- III miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Chroń Ziemię”

Karol Sawicki -laureat V stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

Martyna Wawryniuk- I miejsce w XIII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

- laureat III stopnia 28. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

- laureat III stopnia 29. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus