Klasy I - III w roku szkolnym 2018/2019

Sukcesy naszych uczniów » Klasy I - III w roku szkolnym 2018/2019

Klasa I a

Alicja Czwórnóg - II miejsce w  Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs plastyczny

Ignacy Daszuk - II miejsce w  Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Miłosz Kosiński - II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I - III

Klasa I b 

Daniel Daoudi - II miejsce w  Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I - III 

Alan Komasara - II miejsce w  Gminnym Konkursie Plastycznym

Barbara Kulik - III miejsce w  Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Lena Ostrowska - I miejsce w  Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs plastyczny

Oliwia Rutkowska - I miejsce w  Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” -test czytelniczy

- II miejsce w VI Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Językowym „My Picture Dictionary”

Klasa II a

Filip Branewski - wyróżnienie w  VI Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Językowym „My Picture Dictionary”

Julia Czaplicka - wyróżnienie w XVI Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas II

Weronika Lachowska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. M. Konopnickej 

Katarzyna Szczerbacz - wyróżnienie w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs plastyczny

Weronika Wilczyńska - wyróżnienie w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs recytatorski

Lena Tomaszewska - I miejsce w Gminnym Konkursie im. P. Hołyszowej - konkurs plastyczny

- I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - test czytelniczy

Gabriel Zosiuk - II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I-III

Klasa II b

Urszula Kulik - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Marcel Mackiewicz - II miejsce w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - test czytelniczy

Jagoda Smorga - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym 

- II miejsce w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” - konkurs plastyczny

Joanna Szlendak - II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I-III

Maria Wójcicka - I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać”  - konkurs recytatorski

- II miejsce w XVI Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas II