im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

facebook bip

Szkoła Podstawowa

Bal z okazji Dnia Przedszkolaka

,,Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego , aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka’’
 

Dnia 20- go września 2022 r. w Oddziale Przedszkolnym Szkoły Podstawowej w Żółtańcach odbył się bal z okazji Dnia Przedszkolaka. To był wyjątkowy dzień, pełnym radości, zabawy i uśmiechu. Przedszkolaczki tańczyły i bawiły się przy największych przebojach dla dzieci przeplatanych konkurencjami sportowymi oraz zajęciami integracyjnymi. Uczestniczyły m.in. w takich zabawach jak: „Bieg z ziemniakiem”, „Z kamienia na kamień”, „Kraina lodu”, „Latający balon”, „Gorące krzesła”, „Smoczy korowód”.

Oprócz świetnej zabawy dzieci nauczyły się wiersza z okazji ich święta, skosztowały smakołyków przygotowanych przez Rodziców, a także brały udział w sesji zdjęciowej z rekwizytami.

Na pamiątkę tego dnia Przedszkolaczki otrzymały medal Super Przedszkolaka oraz dyplom, a ja (nauczyciel) duuuuużą dawkę niesamowicie cudownej, dziecięcej radości i ogromnego uśmiechu.