im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

facebook bip

Szkoła Podstawowa

Przegląd Pieśni Legionowej w Żmudzi

Mamy laureatów! 18 listopada 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. J. Dąbrowskiego wzięli udział  w XIX Przeglądzie Pieśni Legionowej w Żmudzi. Konkurs był trudny z uwagi na dużą ilość uczestników, mimo to daliśmy radę. Decyzją Komisji konkursowej w składzie: pani Anna Radecka, Pani Bożena Skorniewska i pani Dorota Bezler : w najmłodszej grupie soliści z klas I-III- trzecie miejsce zdobyła Łucja Andrzejewska,  w kategorii soliści z klas IV-VI- drugą nagrodę zdobyła Julia Czaplicka i w grupie solistów z klas VII-VIII- otrzymał Robert Kasprzak. Nasz chórek „Allegretto” w tym roku zajął drugie miejsce w kategorii klas IV-VI. Laureatów do konkursu przygotowała Małgorzata Piech. Gratulujemy zwycięzcom.