im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

facebook bip

Szkoła Podstawowa 

Sukcesy w konkursie im. Pauliny Hołyszowej

4 czerwca 2022 r. uczniowie z naszej szkoły brali udział w XIX Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji był tytuł tomiku wierszy poetki „Wiosna nad ziemią polską”. Nasi uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursie i odnieśli sukcesy.

Konkurs recytatorski: Julia Włodarczyk kl. 2b - wyróżnienie – op. Katarzyna Adamiec, Robert Kasprzak kl. 6 - II miejsce – op. Ewa Krygowska,  Maria Wójcicka kl. 5b - wyróżnienie – op. Agnieszka Rutkowska,  Katarzyna Klasura kl. 7b - wyróżnienie – op. Dariusz Szymański

Konkurs plastyczny: Wojciech Waszczuk kl. 1b - I miejsce – op. Dorota Gruszka, Antoni Gącikowski kl. 1b - II miejsce – op. Dorota Gruszka, Wiktoria Olszewska kl. 2b - III miejsce – op. Katarzyna Adamiec, Michał Wojtasiuk kl. 2b - wyróżnienie – op. Katarzyna Adamiec, Zofia Czerniak kl. 4b - II miejsce – op. Katarzyna Olszewska, Emilia Mazurek kl. 8c - II miejsce – op. Agnieszka Rutkowska, Natalia Mazurek kl. 8c - III miejsce – op. Agnieszka Rutkowska, Lena Kursa kl. 8c - wyróżnienie – op. Agnieszka Rutkowska

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów.