im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

facebook bip

Szkoła Podstawowa

II Charytatywny Przegląd Kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

W dniu 15 grudnia 2022 roku w Ranczu Budrysa w Strupinie Dużym odbył się II Charytatywny Przegląd Kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych.

W kategorii klas I-III naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic - Lena Suseł, Pola Kwiatkowska, Łucja Andrzejewska (z klasy Ia), Zuzanna Terepora (z klasy Ib) oraz Amelia Kopiel i Paulina Jasinska (z klasy IIa). Atmosfera podczas konkursu była niesamowita, dzięki wspólnemu kolędowaniu, ozdabianiu pierniczków i choinek można było poczuć nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Nasze uczennice wykazały się odwagą, muzykalnością oraz wspaniałymi
zdolnościami wokalnymi. Poziom konkursu był naprawdę wysoki. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników nadszedł moment ogłoszenia wyników.

Decyzją jury w kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobyła Łucja Andrzejewska, natomiast wyróżnienie Zuzanna Terepora.
Serdecznie gratulujemy!