im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

facebook bip

Szkoła Podstawowa 

„Lekcje niegrzeczności”

  Dnia 22.10.2021r. uczniowie klas trzecich wraz z wychowawczyniami wybrały się na przedstawienie pt. „Lekcje niegrzeczności” do teatru  im. H.Ch. Andersena w Lublinie. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Kiedy dzieci dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na scenie. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za bardzo udaną.